Szukaj opon

Opony motocyklowe powinny przede wszystkim charakteryzować się bardzo dobrą przyczepnością, wysokim indeksem prędkości, niskimi oporami toczenia i atrakcyjną ceną. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogaty wybór wśród ogumienia do jednośladów – klasa ekonomiczna, jak i premium, jednak na rynku rozróżniamy zupełnie inny podział na opony!

  • opony szosowe –będą przeznaczone dla motorów, które poruszają się po drogach asfaltowych i utwardzonych. W ich budowie stosuje się uniwersalne mieszanki gum, które mają bardzo dobrą przyczepność i niskie opory toczenia, a w rezultacie zużywają mniej paliwa,
  • opony sportowe – punktem charakterystycznym tego typu ogumienia jest gładki bieżnik. Takie opony najczęściej wykorzystuje się na torach sportowych oraz drogach asfaltowych (drogi krajowe, autostrady),
  • opony crossowe – muszą być bardzo wytrzymałe, ponieważ poruszają się po zróżnicowanym terenie, nie zawsze łatwym. Mają terenowy bieżnik, który pozwala na elastyczne poruszanie się po szosach i drogach (w tym leśnych). Trudne warunki są ich przyjacielem!

Opony motocyklowe dzielimy również ze względu na konstrukcję – diagonalne (stosowane w chopperach czy enduro), diagonalne opasane oraz radialne – stosowane na sprzęcie sportowym i bardzo szybkim. Warto również zwrócić uwagę, że w naszym sklepie znajdą Państwo opony do motocykli i jednośladów, które są przeznaczone na oś przednią (oznaczone literą F) oraz tylną (oznaczone literą R).

Służymy pomocą w doborze odpowiednich opon. Posiadamy nie tylko duży wybór produktowy, ale również doskonałą wiedzę w nowinkach rynkowych, jak i bestsellerowych pozycjach. Jeżeli potrzebują Państwo porady, prosimy o kontakt z naszymi doradcami. Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie i szerokiej drogi!

  • Zobacz jak odpowiednio dobrać oponę do twojego auta.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl